Blog Dla Młodszych Programistów C#/.NET

Zostań Programistą .NET
Zostań Programistą .NET jest to 15-modułowy program online w formie wideo, który pokaże Ci cały proces od zera jak zostać Młodszym Programistą .NET. W programie głównie stawiamy na praktykę, pisanie różnych aplikacji w C#. Po ukończeniu każdego tygodnia otrzymasz pracę domową, którą oceni prowadzący. Będziesz pisał aplikacje konsolowe, aplikacje desktopowe, aplikacje mobilne i przede wszystkim aplikacje webowe.
Szkoła Aplikacji SaaS
Szkoła Aplikacji SaaS jest to 10-modułowy program online w formie wideo, w którym pokaże Ci, jak zbudować dochód pasywny i zarabiać na własnych aplikacjach SaaS. Pokaże Ci cały proces stworzenia własnej aplikacji, od znalezienia dobrego pomysłu na aplikację, poprzez budowanie aplikacji, aż po znalezienie płacących klientów.
Szkoła ASP.NET Core
Szkoła ASP.NET Core jest to zaawansowane praktyczne szkolenie ASP.NET Core MVC + REST API dla Programistów C#/.NET. Szkolenie składa się z 14 modułów. W szkoleniu tworzymy kompletną aplikację w ASP.NET Core od pierwszych linii kodu, aż po wdrożenie w chmurze.
Szkoła Blazora
Rewolucja w Tworzeniu Aplikacji dla Programistów C# – Blazor Zmienia Zasady Gry. Dzięki Blazorowi możesz zostać FullStack Developerem bez wychodzenia z C#. Szkoła Blazora jest to zaawansowane praktyczne szkolenie tworzenia aplikacji webowych SPA w C#.
Szkoła HTML CSS
Szkoła HTML CSS jest to 21-modułowy program online w formie wideo, w którym przeprowadzę Cię od podstaw w HTML i CSS, aż po tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych. Stworzymy między innymi strony internetowe takich aplikacji jak: Facebook, Youtube, Google a także sklep internetowy, blog, CV, fakturę oraz stronę Szkoły HTML CSS.
Szkoła Entity Framework Core
Szkoła Entity Framework Core jest to kompletne szkolenie z Entity Framework Core dla Programistów C#/.NET. Szkolenie składa się z 9 modułów oraz 1 modułu bonusowego. Opiera się na praktyce i nauczy Cię najlepszych praktyk jak używać Entity Framework Core w środowisku .NET.
Szkoła Testów Jednostkowych
Szkoła Testów Jednostkowych, jest to 9-tygodniowy program online w formie wideo, który nauczy Cię jak pisać testy jednostkowe w aplikacjach .NET. Szkolenie głównie kierowane jest dla programistów C#, oraz osób, które chcą zgłębić swoją wiedzę z testów jednostkowych. W naszym programie głównie stawiamy na praktykę, po ukończeniu każdego tygodnia otrzymasz pracę domową, którą oceni prowadzący.

Wyszukiwarka

© Copyright 2024 modestprogrammer.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin. Polityka prywatności. Design by Kazimierz Szpin