Blog Dla Młodszych Programistów C#/.NET

Zostań Programistą .NET, jest to 15-modułowy program online w formie video, który pokaże Ci cały proces od zera jak zostać Młodszym Programistą .NET. W programie głównie stawiamy na praktykę, pisanie różnych aplikacji w C#. Po ukończeniu każdego tygodnia otrzymasz pracę domową, którą oceni prowadzący. Będziesz pisał aplikacje konsolowe, aplikacje desktopowe, aplikacje mobilne i przede wszystkim aplikacje webowe.
Szkoła Testów Jednostkowych, jest to 9-tygodniowy program online w formie video, który nauczy Cię jak pisać testy jednostkowe w aplikacjach .NET. Szkolenie głównie kierowane jest dla programistów C#, oraz osób, które chcą zgłębić swoją wiedzę z testów jednostkowych. W naszym programie głównie stawiamy na praktykę, po ukończeniu każdego tygodnia otrzymasz pracę domową, którą oceni prowadzący.
Szkoła Entity Framework Core jest to kompletne szkolenie z Entity Framework Core dla Programistów C#/.NET. Szkolenie składa się z 9 modułów oraz 1 modułu bonusowego. Opiera się na praktyce i nauczy Cię najlepszych praktyk jak używać Entity Framework Core w środowisku .NET.

Wyszukiwarka

© Copyright 2021 modestprogrammer.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności. Design by Kazimierz Szpin