Blog Dla Młodszych Programistów C#/.NET

Zostań Programistą .NET
Zostań Programistą .NET jest to 15-modułowy program online w formie video, który pokaże Ci cały proces od zera jak zostać Młodszym Programistą .NET. W programie głównie stawiamy na praktykę, pisanie różnych aplikacji w C#. Po ukończeniu każdego tygodnia otrzymasz pracę domową, którą oceni prowadzący. Będziesz pisał aplikacje konsolowe, aplikacje desktopowe, aplikacje mobilne i przede wszystkim aplikacje webowe.
Szkoła HTML CSS
Szkoła HTML CSS jest to 21-modułowy program online w formie video, w którym przeprowadzę Cię od podstaw w HTML i CSS, aż po tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych. Stworzymy między innymi strony internetowe takich aplikacji jak: Facebook, Youtube, Google a także sklep internetowy, blog, CV, fakturę oraz stronę Szkoły HTML CSS.
Szkoła ASP.NET Core
Szkoła ASP.NET Core jest to zaawansowane praktyczne szkolenie ASP.NET Core MVC + REST API dla Programistów C#/.NET. Szkolenie składa się z 14 modułów. W szkoleniu tworzymy kompletną aplikację w ASP.NET Core od pierwszych linii kodu, aż po wdrożenie w chmurze.
Szkoła Blazora
Rewolucja w Tworzeniu Aplikacji dla Programistów C# – Blazor Zmienia Zasady Gry. Dzięki Blazorowi możesz zostać FullStack Developerem bez wychodzenia z C#. Szkoła Blazora jest to zaawansowane praktyczne szkolenie tworzenia aplikacji webowych SPA w C#.
Szkoła Entity Framework Core
Szkoła Entity Framework Core jest to kompletne szkolenie z Entity Framework Core dla Programistów C#/.NET. Szkolenie składa się z 9 modułów oraz 1 modułu bonusowego. Opiera się na praktyce i nauczy Cię najlepszych praktyk jak używać Entity Framework Core w środowisku .NET.
Szkoła Testów Jednostkowych
Szkoła Testów Jednostkowych, jest to 9-tygodniowy program online w formie video, który nauczy Cię jak pisać testy jednostkowe w aplikacjach .NET. Szkolenie głównie kierowane jest dla programistów C#, oraz osób, które chcą zgłębić swoją wiedzę z testów jednostkowych. W naszym programie głównie stawiamy na praktykę, po ukończeniu każdego tygodnia otrzymasz pracę domową, którą oceni prowadzący.

Wyszukiwarka

© Copyright 2024 modestprogrammer.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin. Polityka prywatności. Design by Kazimierz Szpin