Blog Dla Młodszych Programistów C#/.NET

O autorze

Kazimierz Szpin

Cześć, miło mi Cię widzieć na moim blogu!

Nazywam się Kazimierz Szpin i jestem autorem bloga ModestProgrammer. Od kilkunastu lat moją największą pasją jest programowanie, dlatego też powstał ten blog, na którym dzielę się moją wiedzą.

Uwielbiam tworzyć różne aplikacje głównie w C# na platformie .NET. Przez ostatnich kilka lat pracowałem jednocześnie na etacie jako Programista C#/.NET oraz jako Freelancer. Przez ten czas poznałem, jak wygląda praca w różnych firmach, zarówno w mniejszych, jak i w tych większych. Obecnie głównie zajmuję się tworzeniem Aplikacji Saas . Głównie piszę aplikacje w ASP.NET Core, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, Blazor, WPF oraz Windows Forms. Specjalizuję się również w testach jednostkowych oraz entity framework core.

Jestem także twórcą szkoleń online:
 • Zostań Programistą .NET, w którym pokazuje jak wejść do świata IT i zostać Młodszym Programistą C#/.NET. Skupiamy się tutaj przede wszystkim na praktyce, piszemy sporo aplikacji i na koniec przygotowuje Twoje CV, tak żebyś mógł znaleźć swoją pierwszą pracę.
 • Szkoła Aplikacji SaaS, w którym pokaże Ci, jak zbudować dochód pasywny i zarabiać na własnych aplikacjach SaaS. Pokaże Ci cały proces stworzenia własnej aplikacji, od znalezienia dobrego pomysłu na aplikację, poprzez budowanie aplikacji, aż po znalezienie płacących klientów.
 • Szkoła ASP.NET Core jest to zaawansowane praktyczne szkolenie ASP.NET Core MVC + REST API dla Programistów C#/.NET. W szkoleniu tworzymy kompletną aplikację w ASP.NET Core od pierwszych linii kodu, aż po wdrożenie w chmurze.
 • Szkoła Blazora jest to zaawansowane praktyczne szkolenie tworzenia aplikacji webowych SPA w C# (nie musisz korzystać z JavaScipt). Blazor to rewolucja w Tworzeniu Aplikacji dla Programistów C#. Dzięki Blazorowi możesz zostać FullStack Developerem bez wychodzenia z C#.
 • Szkoła HTML CSS, w którym przeprowadzę Cię od podstaw w HTML i CSS, aż po tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych. Stworzymy między innymi strony internetowe takich aplikacji jak: Facebook, Youtube, Google a także sklep internetowy, blog, CV, fakturę oraz stronę Szkoły HTML CSS.
 • Szkoła Entity Framework Core jest to kompletne szkolenie dla Programistów C#/.NET. Opiera się na praktyce i nauczy Cię najlepszych praktyk jak używać Entity Framework Core w środowisku .NET.
 • Szkoła Testów Jednostkowych jest to szkolenie dla bardziej zaawansowanych Programistów C#/.NET, w którym pokazuje jak pisać lepszym kod dzięki testom automatycznym. W szczególności jest to praktyczne szkolenia, gdzie skupiamy się na pisaniu testów jednostkowych.

W wolnej chwili tworzę również filmy na kanale ModestProgrammer na YouTube.

Jestem autorem i twórcą aplikacji:
 • Stwórz Sklep Online – aplikacja, która umożliwia stworzenie i zarządzanie własnym sklepem internetowym.
 • CRM Dla Firmy – najczęściej wybierany CRM dla małych firm w Polsce.
 • Blog w 5 Minut – aplikacja, dzięki której stworzenie własnego bloga zajmie Ci mniej niż 5 minut (bez wiedzy technicznej).

Rozwijam także markę odzieżową z koszulkami dla programistów – Koszulki Programisty, gdzie znajdziesz wykonane z najwyższej jakości bawełny t-shirty dla programistów.

Jestem autorem książek:
 • Jak Zostać Programistą Od Zera Do Eksperta – Poznaj sekrety programowania i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania początkujących programistów i osób, które chcą wejść do świata IT.
 • Rekrutacja Programisty C#/.NET – Poznaj 100 najczęstszych pytań z rozmów kwalifikacyjnych dla młodszych programistów C#/.NET (wraz z odpowiedziami), przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej i zostań programistą.

Oprócz programowania uwielbiam sport, w szczególności jazdę na rowerze, piłkę nożną, bieganie i siłownię. Czasem również lubię sobie zagrać w counter-strike'a lub pojeżdzić na trenażerze w aplikacji Zwift :)

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, to zapraszam do zakładki kontakt.
Adres e-mail: kazimierz.szpin@modestprogrammer.pl (zawsze odpowiadam na wszystkie wiadomości).

Wyszukiwarka

© Copyright 2024 modestprogrammer.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin. Polityka prywatności. Design by Kazimierz Szpin