Blog Dla Młodszych Programistów C#/.NET

Pierwszy Krok do Wspaniałej Kariery

W dzisiejszym artykule mam dla Ciebie kilka dobrych wiadomości. Po pierwsze, właśnie wystartowała nowa edycja mojego najlepszego szkolenia – Zostań Programistą .NET. Jest to kompleksowe szkolenie online, w którym przeprowadzę Cię przez całą ścieżkę od podstaw do pracy na stanowisku młodszy programista C#/.NET. W tym materiale przybliżę Ci to szkolenie, opowiem, dlaczego warto dołączyć w tej edycji, dla kogo będzie ono odpowiednie, jakie są bonusy i na koniec będę miał dla Ciebie specjalny bonus, także koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.Czym jest Szkolenie Zostań Programistą .NET?

Pierwszy Krok do Wspaniałej Kariery 1

Zostań Programistą .NET jest to szkolenie online, w którym przeprowadzę Cię przez cały proces nauki programowania. Na początek zakładam, że nie masz żadnej programistycznej wiedzy, także zaczynamy naukę od totalnych podstaw, a na koniec szkolenia, jeżeli przejdziesz przez wszystkie materiały, to będziesz miał wystarczającą wiedzę, by rozpocząć pracę na stanowisku Młodszy Programista.

Samo szkolenie składa się z 15 modułów praktycznej nauki i co ważne po dołączeniu masz do niego dożywotni dostęp, także możesz przerabiać materiały swoim własnym tempem. Zawsze też możesz wrócić do dowolnej lekcji i liczyć na moje wsparcie. W szkoleniu są osoby, które przerabiają całość faktycznie w kilka miesięcy, a są też osoby, które szkolenie przerabiają rok i więcej - w zależności od tego ile mają czasu na naukę. Z mojego punktu widzenia nie ma to znaczenia, zawsze otrzymasz ode mnie wsparcie w nauce i odpowiedź na każde Twoje pytanie.Dla kogo jest ten program?

Pierwszy Krok do Wspaniałej Kariery 2

#1 Osoby, które chcą zostać Programistami C#/.NET (nauka od zera).

#2 Osoby, które chcą się przebranżowić na programistę.

#3 Młodsi Programiści C#/.NET, którzy chcą rozwinąć (poszerzyć) swoją wiedzę.Dlaczego warto dołączyć?

Pierwszy Krok do Wspaniałej Kariery 3

1. Otrzymasz 15 tygodni szkolenia online (po dołączeniu otrzymasz dostęp do specjalnej platformy edukacyjnej i tam będziesz mógł oglądać lekcje w formie wideo).

2. Nauczysz się programowania (to jest najważniejszy cel tego szkolenia, czyli nauczenie Cię programowania, zdecydowanie po tym szkoleniu będziesz umiał tworzyć różne aplikacje w języku C# na platformie .NET).

3. Przeprowadzę Cię za rękę, przez cały proces krok po kroku – od nauczenia się programowania, do znalezienia pierwszej pracy jako programista (wszystko jest podane na tacy).

4. Najlepszej jakości szkolenie online w formie wideo (nie musisz przerabiać dziesiątki innych kursów, wystarczy przerobić tylko to jedno szkolenie i będziesz miał w jednym miejscu wszystkie niezbędne materiały, by opanować programowanie).

5. Dowiesz się jak znaleźć pierwszą pracę na stanowisku młodszy programista C#/.NET (przechodziłem już przez ten cały proces z wieloma osobami, także pokaże Ci najlepszą ścieżkę).

6. Pokaże Ci jak zrozumieć wszystkie niezbędne zagadnienia w tej branży (tłumaczę wszystko w prosty i zrozumiały sposób).

7. Otrzymasz wiele bonusów (w tym dodatkowe materiały, przygotowanie do rozmowy o prace, dzielenie się doświadczeniami z rozmów kwalifikacyjnych, wnioski itd).

8. Dostęp do prywatnej grupy (to jest MEGA, obecnie w tej grupie jest 206 osób, także możesz tutaj dzielić się swoimi problemami podczas nauki i wymieniać swoimi doświadczeniami).

9. Przejdziesz przez cały proces pod okiem mentora (programista pasjonat z wieloletnim doświadczeniem, autor wielu aplikacji).

10. Dużo praktyki (nie musisz uczyć się teorii – napiszemy podczas szkolenia wspólnie 8 aplikacji + kilka w pracy domowej).

11. Dożywotni dostęp do wszystkich materiałów (możesz przerabiać szkolenie swoim własnym tempem i zawsze też możesz wrócić do dowolnego materiału).

12. Poznasz najczęstsze błędy początkujących (nie musisz popełniać podstawowych błędów).

13. Poznasz odpowiedzi na najczęstsze pytania (podzielę się z Tobą wszystkimi najlepszymi praktykami).

14. Otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia (potwierdzi Twoje umiejętności, na pewno ułatwi Ci znalezienie wymarzonej pracy).

15. Same mega pozytywne opinie (wszyscy uczestnicy są zadowoleni z materiałów, brak negatywnych opinii).

16. Gwarancja zadowolenia (możesz zrezygnować w razie niezadowolenia do 30 dni i otrzymasz zwrot 100% zainwestowanych pieniędzy).

17. Zbudujesz profesjonalne portfolio (dzięki temu pokażesz przyszłemu pracodawcy, że faktycznie umiesz programować).

18. Wszystkie materiały są w języku polskim.Opinie

Pierwszy Krok do Wspaniałej Kariery 5

Jeżeli mi nie ufasz, to zaufaj innym. Na stronie szkolenia znajduje się mnóstwo pozytywnych opinii na temat szkolenia Zostań Programistą .NET. Wszystkie opinie są w 100% zweryfikowane i zamieszczone tylko poprzez uczestników szkolenia. Zerknij w wolnej chwili i na spokojnie je sobie przeczytaj. Każdą z osób, które tam widzisz, spotkasz również w prywatnej grupie, do której otrzymasz dostęp po dołączeniu. Gdzie również jest wiele innych osób, które uczą się programowania. Także możesz tam wymieniać się swoimi spostrzeżeniami, czy problemami związanymi z nauką programowania. Również jestem tam ja i chętnie odpowiadam na wszystkie pytania. Jeżeli będziesz szukał negatywnych opinii o tym szkoleniu, to gwarantuje Ci, że takiej nie znajdziesz. Nie ma ani jednej osoby, która by nie była zadowolona z tego szkolenia. Oprócz tego masz u mnie gwarancje satysfakcji.Gwarancja satysfakcji

Pierwszy Krok do Wspaniałej Kariery 6

Materiały są przygotowane, tak aby dały Ci mnóstwo korzyści, więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów program jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na mój adres e-mail (kazimierz.szpin@modestprogrammer.pl) i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni. Naszym celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten program pomoże w Twojej karierze. Jestem przekonany, że szkolenie Zostań Programistą .NET pomoże Ci w tej ścieżce, stąd taka pewność i gwarancja.Certyfikat szkolenia

Pierwszy Krok do Wspaniałej Kariery 7

Co więcej, jeżeli przerobisz całe szkolenie, to na zakończenie otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia. Informacje o takim certyfikacie możesz umieścisz w swoim CV, dzięki czemu możesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy jako programista. Możesz pokazać pracodawcy, że faktycznie przykładasz się do nauki i przerobiłeś dobrej jakości szkolenie.Kod zniżkowy

Pierwszy Krok do Wspaniałej Kariery 8

Na koniec mam też dla Ciebie coś specjalnego. Jeżeli będziesz chciał dołączyć do szkolenia w tej edycji, do której zapisy zamykamy już w najbliższy piątek o godzinie: 22:00. To wpisz sobie przy zamówieniu kod zniżkowy dotnet i będziesz mógł dołączyć na najlepszych warunkach.Podsumowanie

Pierwszy Krok do Wspaniałej Kariery 9

Na stronie szkolenia https://zostanprogramistadotnet.pl znajdziesz wszystkie informacje o tym szkoleniu. Są tam właśnie wspomniane opinie osób, które brały w nim udział. Znajdziesz tam też przykładowe lekcje. Obejrzyj je proszę i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki naszemu szkoleniu. Pamiętaj, że do szkolenia w tej edycji, na najlepszych warunkach można dołączyć tylko do najbliższego piątku do godziny 22:00. Jeżeli masz do mnie jakieś pytania, to zapraszam do kontaktu. Do zobaczenia w szkoleniu Zostań Programistą .NET.

To wszystkie na dzisiaj. Jeżeli taki artykuł Ci się spodobał, to koniecznie dołącz do mojej społeczności – darmowe zapisy, gdzie będziesz również miał dostęp do dodatkowych materiałów i przede wszystkim bonusów. Do zobaczenia w kolejnym artykule.

Poprzedni artykuł - Takie Aplikacje Stworzysz w C#/.NET
Autor artykułu:
Kazimierz Szpin
Kazimierz Szpin
Programista C#/.NET. Specjalizuje się w ASP.NET Core, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, Blazor, WPF oraz Windows Forms.
Autor bloga ModestProgrammer.pl
Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

© Copyright 2024 modestprogrammer.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin. Polityka prywatności. Design by Kazimierz Szpin