Blog Dla Młodszych Programistów C#/.NET

Właśnie wystartowały zapisy do edycji VIP mojego najnowszego programu: Szkoła Aplikacji SaaS.

Szkoła Aplikacji SaaS jest to 10-modułowy program online w formie wideo, w którym pokaże Ci, jak zbudować dochód pasywny i zarabiać na własnych aplikacjach SaaS.

Pokaże Ci cały proces stworzenia własnej aplikacji, od znalezienia dobrego pomysłu na aplikację, poprzez budowanie aplikacji, aż po znalezienie płacących klientów.

Szkoła Aplikacji SaaS

Przez ponad 10 lat byłem Programistą C#. Programowanie zawsze było moją największą pasją. Natomiast nie przepadałem za pracą na etacie.

Codzienna dostępność od 8 do 16. Proste, nudne zadania do zrobienia. Monotonna praca. Brak wyzwań. Niezadowalające zarobki. Rozliczanie pracy na godziny. Brak perspektyw na bardzo duże zarobki. To nie dla mnie.

Postanowiłem coś z tym zrobić.

Wpadł mi do głowy świetny pomysł na zrobienie własnej aplikacji. Pomyślałem, że to dobra droga, by w końcu rzucić etat, pójść na swoje i zacząć zarabiać duże pieniądze. Mieć dochód pasywny...

Poświeciłem około rok pracy po godzinach na rozwój aplikacji. Niestety był to niewypał. Co prawda znalazłem kilku klientów, ale i tak musiałem zamknąć ten projekt. Natomiast wiele się wtedy nauczyłem.

Nauczony swoimi doświadczeniami stworzyłem kolejną aplikację już z innym podejściem. Tym razem stworzyłem MVP i już na wczesnym etapie znalazłem kilku klientów. Natomiast również tutaj popełniłem kilka błędów.

Dopiero trzecia aplikacja była strzałem w dziesiątkę! Stworzyłem aplikację, która zagwarantowała mi stały dochód. Dzięki temu mogłem rzucić etat programisty i zająć się już tylko jej rozwojem.

Kolejna aplikacja to powtarzanie tego procesu i potwierdzenie, że on działa i że poprzednia aplikacja, to nie przypadek.

Postanowiłem pomóc osobom takim jak ja i podzielić się swoją wiedzą.

Stworzyłem Szkołę Aplikacji SaaS w której dziele się tym procesem.

Pokazuje całe tzw. know how jak zbudować aplikację na której będziesz zarabiał.

👉 Opis i agenda całego szkolenia: Szkoła Aplikacji SaaS

Jeżeli masz jakieś pytania, to pisz śmiało: kazimierz.szpin@modestprogrammer.pl (odpowiadam na wszystkie wiadomości).
Autor artykułu:
Kazimierz Szpin
Kazimierz Szpin
Programista C#/.NET. Specjalizuje się w ASP.NET Core, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, Blazor, WPF oraz Windows Forms.
Autor bloga ModestProgrammer.pl
Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

© Copyright 2024 modestprogrammer.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin. Polityka prywatności. Design by Kazimierz Szpin