Blog Dla Młodszych Programistów C#/.NET

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć

Od wczoraj trwają zapisy do mojego najlepszego szkolenia online: Zostań Programistą .NET. W tej edycji mamy już kilka osób na pokładzie, przerabiają pierwsze materiały i ruszyły z nauką programowania. Otrzymuję też od Was sporo pytań, dotyczących programowania i samego szkolenia. Zebrałem te, które się najczęściej powtarzają i w tym artykule szczegółowo na nie odpowiem.1. Nie mogę teraz zacząć szkolenia

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 1

Nie ma problemu, dołączając teraz do szkolenia, będziesz miał do niego dożywotni dostęp. Natomiast możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Jeżeli będą kolejne edycje, to pewnie będą dodane nowe moduły, dlatego też cena pójdzie w górę. Jeżeli dołączysz teraz, to masz darmowy dostęp do wszystkich aktualizacji. Także teraz możesz dołączyć na najlepszych warunkach.2. Czy jest zapotrzebowanie na programistów?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 2

Jak najbardziej jest. Sam dostaję minimum kilka wiadomości codziennie na swoją skrzynkę mailową oraz na Linkedin z ofertą pracy. Zapotrzebowanie na młodszych programistów ciągle jest i będzie. Natomiast, aby dostać pracę, musisz wykazać się wiedzą, a tą zdobędziesz, przerabiając wszystkie materiały w szkoleniu. Najciężej jest dostać pierwszą pracę, ale również pokazuje w szkoleniu jak podejść do tego tematu.

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 3
Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 4
Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 5

Powyżej możesz zobaczyć kilka przykładowych wiadomości od osób na grupie, którym udało się znaleźć pracę po ukończenia szkolenia. Niektórym z tych osób nawet udało się znaleźć pracę w trakcie przerabiania szkoleniu. Oczywiście takich osób jest więcej. Tutaj zakryłem dane, ponieważ nie wiem, czy te osoby chcą dzielić się publicznie swoimi danymi, ale po dołączeniu do szkolenia otrzymasz dostęp do prywatnej grupy na facebooku i tam zobaczysz te wiadomości.3. Czy jeżeli dołączę teraz, a rozpocznę szkolenie później, to czy moje prace domowe będą sprawdzane?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 6

Tak, nie ma znaczenia, kiedy rozpoczniesz szkolenie. Wszystkie prace domowe, dla osób, które dołączą w tej edycji - będą zawsze sprawdzane.4. Ile zarabia programista?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 7

Warto wspomnieć, że zarobki w tej pracy nie są najważniejsze, bo praca programisty, to przede wszystkim po prostu fajna praca, która daje Ci ogromne możliwości, a że zarobki również są dobre to tylko na plus. Nie chcę Cię oszukiwać, w pierwszej pracy nie dostaniesz bardzo dużych pieniędzy, będziesz zaczynał od mniejszych stawek, ale wraz z rozwojem, Twoim doświadczeniem Twoje wynagrodzenie będzie bardzo dynamicznie rosło. Mi na początku mojej kariery, udawało się nawet z roku na rok podwoić moje wynagrodzenie. Na ekranie możesz zobaczyć kilka przykładowych ofert pracy dla Młodszych Programistów .NET. Jak widzisz, są to naprawdę dobre stawki, zwłaszcza jeśli chodzi o dopiero początkujące osoby.5. Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 8

Tak, do każdego zamówienia wystawiam taką fakturę. Co więcej, podana cena jest ceną brutto. Także możesz od niej jeszcze odliczyć podatek dochodowy oraz VAT i w rzeczywistości cena będzie dla Ciebie jeszcze niższa.6. Kiedy będą dostępne lekcje?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 9

Dostęp do szkolenia otrzymujesz natychmiast. Na początek otrzymasz dostęp do 4 pierwszych modułów i później systematycznie co 7 dni będzie otrzymywał dostępy do kolejnych modułów, aż do modułu 15. Wynika to z tego, że zauważyłem, że inni uczestnicy najlepiej sobie radzą z takim podejściem. Po zakończeniu każdego modułu musi być jeszcze dodatkowy czas na odrobienie pracy domowej. Jeżeli będziesz przerabiał materiały szybciej i będziesz chciał otrzymać wcześniej dostęp do materiałów późniejszych, to wystarczy, że napiszesz do mnie na maila i wtedy Ci je udostępnię.7. Nie wiem jak wygląda szkolenie, czy są przykładowe lekcje?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 10

Na stronie szkolenia znajduje się kilka przykładowych lekcji. Jeżeli chciałbyś zobaczyć jeszcze więcej przykładowych lekcji ze szkolenia, to napisz do mnie również na maila i udostępnię Ci jeszcze kilka materiałów. Pamiętaj, że w ramach zakupu otrzymujesz 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeżeli uznasz, że program nie jest dla Ciebie, zwracam pieniądze.8. Co muszę umieć, aby dołączyć do programu?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 11

Ten program jest dedykowany głównie dla osób, które jeszcze nie mają żadnej wiedzy, żadnego doświadczenia w programowaniu. Do szkolenia dołączyło też kilka osób, które znają już podstawy, ale po kilku tygodniach poziom się wyrównuje. Także uczę wszystkiego od samego początku.9. Czy mogę dołączyć do szkolenia w późniejszym terminie?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 12

Niestety nie, do szkolenia na najlepszych warunkach możesz dołączyć tylko do najbliższego piątku do godziny 22:00, później zamykamy zapisy i zaczynamy pracę z obecną grupą. Tak jak wspomniałem wcześniej, jeżeli chcesz zacząć naukę trochę później, to najlepiej dołączyć teraz i nie ma z tym żadnego problemu, żebyś zaczął naukę z opóźnieniem. Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie w nauce.10. Nie wiem, jak będzie wyglądać nauka w szkoleniu Zostań Programistą .NET

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 13

Program Zostań Programistą .NET to program nauki online. Przede wszystkim skupiamy się na zrealizowanych materiałach wideo. Jak zauważyłeś w poprzednich materiałach, oprócz merytoryki stawiamy przede wszystkim na jakość tych materiałów. Dodatkowo prawie w każdym module otrzymujesz dokument PDF z najważniejszymi informacjami z danego modułu. Otrzymujesz też prace domowe, które następnie są przeze ze mnie sprawdzane, wysyłam do Ciebie krótki feedback i wskazuję, co można poprawić. Oczywiście również otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy, w której oprócz mnie są prawie wszyscy uczestnicy szkolenia. Przez całe szkolenie jesteśmy w kontakcie mailowym, w razie problemów, niezrozumienia danego materiału możesz do mnie napisać, postaram się pomóc w Twoim problemie. Co tutaj jest mega ważne: Ty nie ponosisz żadnego ryzyka. Jeżeli okaże się, że szkolenie Ci nie odpowiada, to masz czas 30 dni od zakupu na zwrot 100% pieniędzy. Cały plan i agendę szkolenia znajdziesz na stronie (https://zostanprogramistadotnet.pl).11. Chcę pracować w swoim tempie!

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 14

Super. Właśnie dla takich osób jest to szkolenie. Możesz przejść przez szkolenie w 15 tygodni, a możesz przechodzić przez nie rok, nie mam zamiaru nikogo ograniczać – możesz przechodzić przez szkolenie własnym tempem, zawsze możesz liczyć na moją pomoc. Do szkolenia masz dostęp dożywotni, a do wszystkich materiałów możesz ZAWSZE wrócić.12. To dla mnie za drogo!

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 15

Szkolenie musisz traktować jako inwestycję w siebie. Wyniesiesz z niego dużo wartości, jeżeli znajdziesz pracę jako programista, to już Twoje pierwsze wynagrodzenie będzie przynajmniej 2 krotnie wyższe. Poza tym szkolenie jest bardzo obszerne, jest podzielone na 15 modułów i dzielę się w nim wiedzą, do której dochodziłem latami. Oprócz tego sam staram się Ciebie wspierać przez całe szkolenie, jeżeli masz jakieś problemy/pytania, to zawsze otrzymasz ode mnie odpowiedź. Pamiętaj, również o kodzie zniżkowym, o którym wczoraj pisałem - to znaczy dotnet. Wystarczy wpisać ten kod przy zamówieniu i cena całego szkolenia będzie sporo mniejsza. Jestem pewny, że w kolejnej edycji cena pójdzie w górę na 100%, prawdopodobnie będzie to już cena 1997 zł. Zdecydowanie nigdy nie będzie już niższa.13. Czy po zakończeniu szkolenia otrzymam certyfikat?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 16

Dokładnie tak. Jeżeli przerobisz szkolenie, to otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie przez Ciebie szkolenia. Na pewno z takim certyfikatem będzie łatwiej Ci znaleźć pracę. Natomiast certyfikat nie jest tutaj najważniejszy, my w szkoleniu skupiamy się przede wszystkim na przekazaniu Ci wartości, wiedzy, umiejętności, a nie papierka. Dużo ważniejsze niż certyfikaty są Twoje umiejętności, praktyka, na której będziemy się skupiać przez całe szkolenie. Zobaczysz też, jak wygląda programowanie w praktyce, bo będziemy pisać mnóstwo kompletnych aplikacji.14. Czy materiały będą w języku polskim?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 17

Tak. Wszystkie materiały w tym szkoleniu są w języku polskim!15. Jak dokonywane są płatności? Czy jest możliwość zakupu szkolenia na raty?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 18

Tak. Wszystkie płatności są realizowane przez firmę Przelewy24 i wiem, że ona udostępnia również taką formę płatności. Sporo uczestników już skorzystało z rat i potwierdzili mi, że wszystko działa dobrze. Oprócz tego możesz zapłacić zwykłym lub szybkim przelewem. Jest też możliwość zapłacenia kartą.16. Czy po ukończeniu szkolenia będę mógł pracować jako freelancer?

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 19

Oczywiście, że tak. Głównym celem tego szkolenia jest znalezienie pracy na etacie jako Młodszy Programista C#/.NET, ale jeżeli interesuje Cię ścieżka freelancera, to również będziesz miał wystarczającą wiedzę, aby się tego podjąć. Pokazuje cały proces tworzenia aplikacji w C#. Sam też przerobiłem kilka różnych ścieżek w swojej karierze, od pracy na etacie, freelancera, twórcę własnych aplikacji oraz aplikacji SaaS. Wiem, jak ten proces wygląda od strony twórcy, programisty oraz klienta. Także chętnie Ci w tej kwestii doradzę i wskaże najlepszą drogę dla Ciebie.17. Czekam na najlepszą ofertę na koniec sprzedaży

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 20

Jeżeli czekasz na specjalną ofertę w ostatnich minutach sprzedaży, to już teraz mogę Ci zdradzić, że lepszej oferty nigdy nie będzie. Najbardziej sobie cenie osoby, które dołączają wcześniej i to oni ZAWSZE mają najlepszą ofertę. Także cena, którą oferuję teraz, nigdy nie będzie niższa. Nie czekaj na ostatnią chwilę, jeżeli przegapisz dołączenie do najbliższego piątku do godziny 22:00, to ta szansa już nie wróci.18. ???

Szkolenie Zostań Programistą .NET - Wszystko, Co Chcesz Wiedzieć 21

Jeśli jeszcze masz jakieś inne pytania, to po prostu napisz do mnie na maila. Teraz przez cały tydzień priorytetowo odpowiadam na wszystkie Wasze wiadomości, także pisz śmiało. Adres widoczny jest w opisie pod filmem.

E-mail: kazimierz.szpin@modestprogrammer.pl
Szkolenie: https://zostanprogramistadotnet.pl

To wszystkie na dzisiaj. Jeżeli taki artykuł Ci się spodobał, to koniecznie dołącz do mojej społeczności – darmowe zapisy, gdzie będziesz również miał dostęp do dodatkowych materiałów i przede wszystkim bonusów. Do zobaczenia w kolejnym artykule.

Poprzedni artykuł - Pierwszy Krok do Wspaniałej Kariery
Autor artykułu:
Kazimierz Szpin
Kazimierz Szpin
Programista C#/.NET. Specjalizuje się w ASP.NET Core, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, Blazor, WPF oraz Windows Forms.
Autor bloga ModestProgrammer.pl
Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

© Copyright 2024 modestprogrammer.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin. Polityka prywatności. Design by Kazimierz Szpin